@Λεων:

Καταρχην προσπαθεις να κανεις εσκεμμενα ορθογραφικα λαθη…φαινετε σε αυτο και δεν εισαι καλος!!! σε αντιθεση απο το να παιρνεις μεροκαματα απο θυματα!!! και φυσικα δεν εχω παρει ουτε ενα ευρω σε βαρος ΚΑΝΕΝΟΣ....απεναντιας εχω βαλει και εγω και ο κολλητος μου για φιλους...

Και με νευριαζει ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ το θρασος σου να μας λες οτι καναμε ολοι μας λαμογιες!!!!!!!! Ντροπη σου και παλι... ευχομαι ολα οσα πηρες απο λαμογιες να εδωσες τα διπλα σε απατες μηχανηματα μηπως και σου γινει μαθημα...

Λεων!!! ποσω ετων εισαι??? μαλον δεν ξερεις οτι στα 27 μου ειρθα απο Πολωνια. το 77 για προτη φορα στο πατριδα. μια αγνωστη χορα για μενα. πηδας σαν το βατραχο απο θεμα σε θεμα μη ξερωντας που να μου τη βγεις. Εγω θαμε κουλλλ.
Γραματα εμαθα μονος μου οπου εκει μηλουσαμε εΛΛηνικα στο σπιτι. Τορα πιος ο λογος να με κρεινης αν τα γραπτα και η οθογραφια μου λαθος.
και ξερεις καλα οτη το 30% εδω τα ελληνοπουλα Στην γραμματικη Τρουφες.
γιαυτο μη παρεκτεπεσε καλε μου ανθρωπε. Αλλα να ΠΩ !!!! μαρεση οπου σε νευριαζη ο bolek. ΤΙΝΣ ΠΙΔΙ ΣΙ ΣΗ ΟΡΕ???
βαλε φρενω. Διοτη τζαμπα πειρες φωρα. Αμα κιταχτουμε στα ματια μας. θα καταλαβουμε τη ειμαστε. Εγω μηλισα για πρειν 15χρ του παρελωντος.
ΦΡΕΝΟ ΦΙΛΕ.
11716.jpg
11716.jpg